izmir park surucu kursu1

İzmir Park Sürücü Kursu

İzmir Park Sürücü Kursu olarak Karşıyaka bölgesinde hizmet veriyoruz. Her geçen gün artan kursiyer sayımıza paralel olarak eğitmen kadromuzu da geliştiriyor, genişletiyor ve kursiyerlerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak şekillendiriyoruz.

İşimize duyduğumuz aşkımızı kursiyerlerimize olan saygımızla pekiştirerek başarının peşinden gidiyor, yüksek başarı istatiğimiz ile Karşıyaka’da ehliyet almak isteyenlerin 1 numaralı tercihi oluyoruz. Ehliyet almak isteyen tüm sürücü adaylarını kursumuzda ağırlamaktan gurur duyarız.

Geçmişten Bugüne

2002 yılından bu yana sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 5 binden fazla kursiyer ile İzmir’de ki lider sürücü kursu.

Misyon

Tüm kursiyerlerimizin ilk sınavlarında başarılı olmasını sağlayıp, gerçek hayattaki trafik deneyimine hazırlamak.

Vizyon

Türkiye’de alanında en uygun fiyatlarla en iyi eğitimi veren lider kurumu olmak.

Başarımız Tesadüf Değil.

Kursiyerlerimizin %99’u ilk sınavlarında başarılı oldu.

 

A1/A2 Sınıfı Ehliyet

A sınıfı ehliyet tüm motorsiklet sınıflarını kapsar. A1 sınıfı 11 kW güce kadar motorsiklet (125cc) ehliyetidir. A2 sınıfı ise 35 kW güce kadar motorsiklet ehliyetidir.

 

 

B Sınıfı Ehliyet

B sınıfı ehliyet Otomobil, Mopet, Kamyonet, Traktör ve Atv kullanımı içindir. B (Otomatik) sadece otomatik şanzımanlı araçları sürebilir.

 

Özel Direksiyon Dersi

Özel direksiyon dersi ile gerçek hayattaki trafik deneyimine hazırlanın. Bay/Bayan usta öğrecitilerimiz eşliğinde özel direksiyon ve motosiklet dersi.